مالزی,تایلند,هندوستان,روسیه,ایتالیا,سنگاپور,بالی

Tribeca | مبین گشت پارت

مساحت هتل : 0 تعداد اتاق : 0
آدرس هتل Tribeca | مبین گشت پارت :

161D, Jalan Ampang, 50450 Kuala Lumpur, Malaysia

مشاهده موقعیت هتل روی نقشه
شروع قیمت از : 0 ریال

توضیحات

هتل Tribeca کوالالامپورهتل د زون آل سوییتس رزیدنس در قلب منطقه مثلث طلایی کوالالامپور واقع شده است. این هتل یک استخر روباز و سه رستوران دارد. اینترنت نیز به صورت رایگان در این هتل قابل استفاده می باشد.

سوییت های این هتل بسیار وسیع هستند و اتاق نشیمن جدا و همچنین آشپزخانه مجزا دارند. داخل اتاق ها تلویزیون ، صندوق امانات و مینی بار وجود دارد.

میهمانان می توانند در سالن ورزشی هتل به ورزش بپردازند یا از استخر اسپا و امکانات سونا استفاده کنند. در محوطه باربکیوی هتل صندلی برای نشستن وجود دارد و می توانید غذایتان را در فضای باز میل کنید. یک فروشگاه خرید هدیه نیز برای سهولت کار میهمانان هتل موجود می باشد. میز تور می تواند در انتخاب تورهای متنوع راهنماییتان کند.

رستوران تراکوتا انواع غذاهای شرقی و غربی را سرو می کند. کنار استخر نیز یک کافه وجود دارد. امکان کرایه کردن ماشین توسط هتل وجود دارد. پارکینگ هتل نیز اختصاصی و رایگان است و نیازی به رزرو کردن ندارد. خدمات خشکشویی نیز به درخواست میهمانان هتل ارائه می گردد.

هتل زون آل سوییتس رزیدنس 650 متر از KLCC و برح های دوقلوی پتروناس فاصله دارد. فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور 45 کیلومتر می باشد.

فاصله هتل تا مکان های مهم شهر