مالزی,تایلند,هندوستان,روسیه,ایتالیا,سنگاپور,بالی

جاذبه های گردشگری ویتنام | مبین گشت پارت

خلیج هالونگ در ویتنام | Halong Bay

توریستی ترین جاهای جنوب شرقی آسیا خلیج هالونگ در ویتنام است. هالونگ در واقع خلیجی در شمال کشور ویتنام و در فاصله ی ۱۷۰ کیلومتری از هانوی است. این خلیج به خاطر چشم انداز حیرت آوری که از اقیانوس دارد معروف است و به همین خاطر است که وقتی صحبت از دیدنی های طبیعی زیبای جهان باشد، نام آن هم همیشه در وسط است. این خلیج مساحتی برابر ۱۵۰۰ کیلومتر مربع و خط ساحلی به طول ۱۲۰ کیلومتر دارد.

ویتنام خلیج هالونگ
بهترین فصل سفر به خلیج هالونگ ویتنام

بهترین زمان رفتن به این خلیج در فصل های بهار و یا پاییز است چرا که در فصل زمستان هوا سرد می شود

ویتنام خلیج هالونگ
خلیج هالونگ بای

خلیج هالونگ بای یکی از مکانهای دیدنی ویتنام می باشد. خلیج هالونگ بای که در شرق ویتنام قرار دارد، در سال 1994 به عنوان میراث جهانی یونسکو شناخته شد و قسمتی از آن به طور کامل تحت حفاظت سازمان‌ محیط زیست قرار دارد.

ویتنام خلیج هالونگ
هوشی‌مین کجاست

هوشی‌مین (به ویتنامی: Thành phố Hồ Chí Minh) بزرگ‌ترین شهر ویتنام است.

ویتنام هوشي مين
۱۰ جاذبه دیدنی هو‌‌شی‌‌ مین شهر ویتنام

شهر هو شی مین با فراز و نشیب های تاریخی و دیدنی های بی شمارش، شما را درگیر خودش می کند؛ از آشنایی با جنبه های تاریک ترِ انسانی در شرایط جنگ ۳۰ ساله ی آن گرفته، تا بازارها و بناهای رنگارش، شگفت زده خواهید شد.....

ویتنام هوشي مين
هانوی ویتنام کجاست؟

هانوی به عنوان پایتخت جمهوری سویالیستی ویتنام، مرکز فرهنگ، سیاست، تجارت و گردشگری در تمام کشور است. در ادامه با این شهر بسیار زیبا و پر از جاذبه‌های دیدنی بیش‌تر آشنا می‌شویم. با مبین گشت همراه باشید.

ویتنام هانوي
ساپا Sa Pa

ویتنام هانوي