تور سریلانکا, تور سریلانکا ارزان , آفر تور سریلانکا

توضیحات

سریلانکا

سریلانکا ، کشور آثار تاریخی متعدد ، سواحل بی انتها ، مردم مهربان و مهمان نواز و غذاهای ارزان و لذیذ است . کشورهای کمی در دنیا هستند که به اندازه سریلانکا ، جاذبه و آثار تاریخی دارند که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده باشند . فرهنگ بیش از 2000 ساله سریلانکا را می توانید در بقایای آثار تاریخی مشاهده نمایید .
در سریلانکا می توانید حیات وحش را از نزدیک مشاهده و لمس کنید . فاصله ها در سریلانکا بسیار نزدیک است . در این کشور دیدنی می توانید انواع جاذبه های گردشگری را یکجا تجربه نمایید . سریلانکا یک مقصد گردشگری فوق العاده و در عین حال مقرون به صرفه است . با وجود تمام این زیبایی ها ، هنوز آنطور که باید به دنیا معرفی نشده است و این بدان معناست که در سریلانکا از سیل جمعیت گردشگران خبری نیست . این کشور روزبه روز بیشتر از قبل جای خود را در میان مقاصد گردشگری برتر ، پیدا می کند و گردشگران بسیاری از سرتاسر دنیا به شوق دیدن و لذت بردن از جاذبه های خاص و شگفت انگیز سریلانکا ، به این منطقه سفر می کنند .

آب و هوای سریلانکا

آب و هوای سریلانکا ، استوایی است و دو فصل متمایز گرم و خشک دارد . میانگین دمای هوا در سریلانکا معمولا بین 28 تا 32 درجه سانتیگراد است . برخی از نواحی ساحلی تحت تأثیر بادهای اقیانوسی ، خنک تر هستند . سردترین ماه های سال ، دسامبر و ژانویه و همچنین گرمترین ماه های سال ، آوریل و آگوست هستند .

تاریخ سریلانکا

قدیمی ترین یافته های انسانی در سریلانکا مربوط به 34 هزار سال قبل و از بقایای انسانی است معروف به "انسان بالانگودا" . ساکنان باستانی سریلانکا معروف به "ودداها" از تبار تأمیل و زیر مجموعه نژاد تیره پوست "دراویدی" بودند که در گذشته ای دور ، از هند جنوبی به شمال سریلانکا آمده بودند . در سال 543 قبل از میلاد مسیح ، سینهالی ها که از قوم آریایی هند بودند ، به رهبری شاهزاده "ویجاهه" از محلی به نام سینهاپورا در هند ، مهاجرت را آغاز کردند و به سریلانکا آمدند .

جغرافیا سریلانکا

مساحت سریلانکا 65.610 کیلومتر مربع و جمعیت آن 19.668.000 نفر است . پایتخت این کشور ، شهر کلمبو با 642هزار نفر جمعیت می باشد .

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS