تور پوکت

توضیحات

استان پوکت یا فوکت یکی از استان های کشور تایلند است که مساحت آن برابر 543 کیلومتر مربع می باشد. این استان در جنوب غربی تایلند قرار دارد که مرکز آن شهر پوکت است. شهر پوکت یکی از بهترین و رویایی ترین نقاط توریستی دنیا می باشد.

پوکت

به اعتقاد خیلی از گردشگران و توریست ها، این شهر تمام ویژگی های لازم را برای یک سفر تفریحی و استراحت و تعطیلات را داراست. سواحل شنی و آب شفاف و گرم این منطقه زبان زد خاص و عام است.

تفریخات آبی موتوری و غیر موتوری، جاذبه های زیر آب، طبیعتی بکر و جانوران بی نظیر در زیر آب همگی از بهترین و لذت بخش ترین تفریحاتی است که در این منطقه طرفداران زیادی دارد. کسانی که دنبال سرگرمی به جز آب و دریا هستند، می توانند تورهای جنگلی را امتحان کنند. جنگل های استوایی و مملو از درختان متنوع و فوق العاده زیبا و بکر، می تواند تجربه ای فراموش نشدنی را برای گردشگران علاقمندان به طبیعت فراهم کند.

پوکت تایلند

دسترسی به پوکت

فرودگاه بین المللی شهر پوکت که در شمال این جزیره قرار دارد، می تواند بهترین و قابل دسترس ترین مکان برای رفت و آمد مسافران باشد. مسافرانی که از بانکوک به این شهر زیبا قصد عزیمت دارند، خطوط هوایی ایرآسیا (Air Asia) ، تای ایرویز (Thai AirWays) ، اورینت تای (Orient Thai) و نوک ایر (Nok Air) هر روز از فرودگاه بانکوک به پوکت پرواز دارند. مدت این پرواز حدود 70 دقیقه است.

تور پوکت تایلند

وضعیت آب و هوایی پوکت

پوکت در طول 12 ماه سال دارای آب و هوای گرم و مرطوب است و دارای یک فصل است و دما به صورت تقریبی ثابت است . دلیل این گرما , نزدیک بودن به خط استوا است. تنها تفاوت فصل ها و ماه ها در میزان بارندگی می باشد که در ماه های نوامبر تا آوریل بدون باران و خشک، از ماه مه تا اکتبر بارانی است. اغلب در ماه های بارانی، رگبارهای شدید به وقت عصر، به جای بارش مداوم در اغلب روزها طبیعی به شمار می رود.

تور پوکت

جاذبه های گردشگری پوکت

برای مشاهده سایر جاذبه های گردشگری پوکت اینجا کلیک کنید

بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS